ZNACIE PRZECIEŻ ŁASKĘ PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA,

który będąc bogaty, dla was stał się ubogim, aby was ubóstwem swoim ubogacić  2Kor 8,9

· UCZESTNICY DEBAT

ZMIEŃ JĘZYK

BARTOSZ CZERWIŃSKI

Mąż i ojciec trójki dzieci, nadzwyczajny szafarz Komunii Świętej, wieloletni lider wspólnoty Przymierza Miłosierdzia w Warszawie. Równocześnie, nagradzany adwokat i senior manager w renomowanym Zespole Postępowań Podatkowych i Sądowych EY.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe w reprezentacji podatników w sporach z władzami podatkowymi i ograniczaniu ryzyk podatników. Zrealizował wiele szkoleń i webcastów z zakresu poszczególnych podatków i postępowań podatkowych. Jest wykładowcą szkolenia aplikantów adwokackich w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz trenerem w EY Academy of Business.

Przedstawiciel EY Polska w prestiżowym programie “Global Tax Controversy – LeaderConnect. Connecting, Building, and Developing our Tax Controversy Leaders of the Future", zrzeszającym i dbającym o rozwój przyszłych liderów praktyk postępowań podatkowych i sądowych ze spółek EY na całym świecie.

Laureat 9. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2020, którego organizatorem jest Wolters Kluwer Polska.

Zespół Postępowań Podatkowych i Sądowych, którego Bartosz członkiem, był wielokrotnie nagradzany w kategorii spory przed sądami administracyjnymi, w tym zwyciężył m.in. w rankingu Firm i Doradców Podatkowych „Dziennika Gazety Prawnej”, 2016, 2017, 2018, 2019 i 2021.

PATRONATY HONOROWE

WSPARCIE MODLITEWNE

PARTNERZY STRATEGICZNI

GŁÓWNI PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY MEDIALNI

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATORZY