ZNACIE PRZECIEŻ ŁASKĘ PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA,

który będąc bogaty, dla was stał się ubogim, aby was ubóstwem swoim ubogacić  2Kor 8,9

· UCZESTNICY DEBAT

ZMIEŃ JĘZYK

BARTŁOMIEJ OBAJTEK

Rocznik 1978. Pasjonat i praktyk leśnictwa z dwudziestoletnim doświadczeniem.

Absolwent Wydziału Leśnego oraz Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji Akademii Rolniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych Gospodarka Nieruchomościami, a także MBA Executive Master of Business Administration Collegium Humanum w Warszawie.

Od blisko 20 lat związany zawodowo z Lasami Państwowymi, a od 2018 r. powołany na stanowisko Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku. Inicjator wielu wydarzeń i akcji promocyjnych Lasów Państwowych, w tym związanych z zalesianiem terenów poklęskowych po skutkach nawałnicy, która nawiedziła w sierpniu 2017 r. teren Borów Tucholskich.

Członek Kolegium Lasów Państwowych w kadencji na lata 2020-2023, Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Morsko - Gospodarczego im. E. Kwiatkowskiego, Członek Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, Członek Rady Konsultacyjnej Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej w kadencji 2020-2024, Członek Rady Programowej Powszechnego Uniwersytetu Nauczania Chrześcijańsko -Społecznego, członek zespołu ustalającego zasady sprzedaży drewna w Lasach Państwowych, działacz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa.

Za działania na rzecz upamiętnienia Żołnierzy Niezłomnych odznaczony Medalem im. Danuty Siedzikówny „Inki”.

Aktywnie wspiera wszelkie zamierzenia związane z rozwojem regionu województwa pomorskiego. Działania te opierają się głównie na rozbudowie infrastruktury w lokalnych samorządach.


PATRONATY HONOROWE

WSPARCIE MODLITEWNE

PARTNERZY STRATEGICZNI

GŁÓWNI PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY MEDIALNI

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATORZY