ZNACIE PRZECIEŻ ŁASKĘ PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA,

który będąc bogaty, dla was stał się ubogim, aby was ubóstwem swoim ubogacić  2Kor 8,9

· UCZESTNICY DEBAT

ZMIEŃ JĘZYK

ANDRZEJ URBAŃSKI

Ukończył pedagogikę na Uniwersytecie Gdańskim, a także Studia Podyplomowe na Politechnice Gdańskiej z zakresu zarządzania placówkami medycznymi w Służbie Zdrowia oraz Public Relations w nowoczesnych firmach.

Twórca kampanii społecznych, w tym kampanii społecznej dla Hospicjum im. E. Dutkiewicza w Gdańsku - „Hospicjum to też życie” oraz działań koncepcyjnych i promocyjnych projektu dofinansowanego z funduszy UE – projekt dla Caritas: „Furtka do Twoich nowych możliwości” / dotyczy walki z wykluczeniem społecznym /.

Ekspert z zakresu PR. a także zarządzania służbą zdrowia. Współtwórca wydarzeń multimedialnych, koncertów, eventów plenerowych, scenarzysta klipów radiowych i telewizyjnych, we współpracy z NCK i Bazyliką Mariacką w Gdańsku.

Bogate doświadczenie dziennikarskie w zakresie informacji, wywiadów i reportażu. W tym reportaży i programów publicystycznych z zakresu: rodzina, społeczeństwo, pomoc, akcje charytatywne, religia, bezdomność, bezrobocie.

Komentator wydarzeń narodowych, pielgrzymek papieskich do Polski, korespondent wypraw humanitarnych do Sarajewa i na Zakarpacie (Ukraina).

Współorganizator nowego oddziału tygodnika Gość Niedzielny, były dyrektor Hospicjum św. Józefa w Sopocie, współorganizator kampanii Pola Nadziei na Pomorzu. Integracja hospicjów z Pomorza.

Twórca innowacyjnych koncepcji i wdrożenie form aktywności na rzecz hospicjum, w tym autorskie projekty na rzecz hospicjum Caritas Archidiecezji Gdańskiej, takie jak : Bal charytatywny, Pola Nadziei na Pomorzu, Choinka nadziei, Debaty multimedialne, Lekcje pełne nadziei.

Współtwórca projektów dedykowanych seniorom, w tym multimedialnego wydarzenia Benefis Dojrzałości i Dnia Papieskiego w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Gdańsku.

Twórca Centrum Opieki i Aktywizacji Seniorów przy Swissmed w Gdańsku, Akademii Seniora i Stowarzyszenia Klub Inicjatyw Seniora.

PATRONATY HONOROWE

WSPARCIE MODLITEWNE

PARTNERZY STRATEGICZNI

GŁÓWNI PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY MEDIALNI

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATORZY