ZNACIE PRZECIEŻ ŁASKĘ PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA,

który będąc bogaty, dla was stał się ubogim, aby was ubóstwem swoim ubogacić  2Kor 8,9

· I DZIEŃ - 20.10.2022

ZMIEŃ JĘZYK

MAREK MAŁKOWSKI

Rocznik 1973. Urodzony w Gdańsku. Od 25 lat szczęśliwy małżonek, ojciec dwójki już dorosłych dzieci.

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w 1997 r., egzamin sędziowski złożył w 1999 r., zaś uprawnienia radcy prawnego nabył w 2001 r. Na listę adwokatów został także wpisany w 2009 r.

W 1999 r. ukończył również studia psychologiczne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Natomiast w 2002 r. ukończył Podyplomowe Studium Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim.

Działalność zawodową prowadzi nieprzerwanie od 1997 r. – najpierw jako asystent i aplikant, potem jako partner i członek zarządu największej kancelarii w Trójmieście.

Obecnie od 2010 r. jest wspólnikiem zarządzającym założonej przez siebie spółki partnerskiej – kancelarii prawniczej, która jest obecnie szóstą największą w Trójmieście.

W swojej praktyce zawodowej specjalizuje się w prawie spółek, procesach inwestycyjnych, łączenia, podziału i przekształcania przedsiębiorstw, w tym związanych z zagadnieniami prawa handlowego, cywilnego, podatkowego, administracyjnego i publicznego.

Dzięki częstej współpracy z doradcami ekonomiczno-finansowymi, doradcami podatkowymi oraz biegłymi rewidentami, posiada wiedzę wykraczającą poza aspekty stricte prawne.


PATRONATY HONOROWE

WSPARCIE MODLITEWNE

PARTNERZY STRATEGICZNI

GŁÓWNI PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY MEDIALNI

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATORZY