ZNACIE PRZECIEŻ ŁASKĘ PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA,

który będąc bogaty, dla was stał się ubogim, aby was ubóstwem swoim ubogacić  2Kor 8,9

· I DZIEŃ - 20.10.2022

ZMIEŃ JĘZYK

IGOR GIELNIAK

W 1988 r. założył spółkę i w ciągu 7 lat osiągnął pozycję lidera w branży mebli biurowych w Polsce. Potem przeżył „układ zamknięty” – jego firma została zniszczona. Od 2002 r. pracował jako zawodowy menedżer ds. kryzysowych.

W czasie kariery zawodowej ukończył kursy menedżerskie w Polsce, Norwegii i USA. Obecnie przygotowuje się do obrony doktoratu z dziedziny zarządzania – różnice w podejmowaniu decyzji w sytuacjach kryzysowych pomiędzy menedżerami-kobietami a menedżerami-mężczyznami.

Jest także konsultantem i wykładowcą (na kilku uczelniach) przede wszystkim z dziedziny zarządzania kryzysowego przedsiębiorstwem. Posługuje się w biznesie czterema językami obcymi.

Do 20 roku życia niewierzący. Po nawróceniu i przyjęciu chrztu wstąpił do wspólnoty neokatechumenalnej, w której trwał przez 11 lat wraz z żoną. Od 2008 r. posługuje w kursach dla narzeczonych dając świadectwo z radości życia w małżeństwie. Od 2011 r. współtwórca wspólnoty małżeństw sakramentalnych Kochać i Służyć.

W roku 2017 rozpoczął prowadzić rekolekcje dla przedsiębiorców Biznes po Bożemu dając świadectwo o tym jak Bóg wyprowadza z sytuacji „po ludzku” bez wyjścia.

Od 2019 r. prowadzi wraz z Piotrem Szwędrowskim Fundację Wypłyń na Głębie, której misją jest wspieranie młodzieży w dobrych wyborach życiowych. W listopadzie 2021 Fundacja została nagrodzona przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę nagroda „Dla Dobra Wspólnego”.

PATRONATY HONOROWE

WSPARCIE MODLITEWNE

PARTNERZY STRATEGICZNI

GŁÓWNI PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY MEDIALNI

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATORZY